Патріарх Порфирій закликав сербів молитися за мир в Україні

Патріарх Сербський Порфирій закликав сербів уклінно молитися Богородиці, щоб війна в Україні скінчилася  якнайшвидше, щоб відбулися переговори та був досягнутий мир.

Про це Предстоятель Сербської Православної Церкви сказав під час проповіді у Белградському храмі Святого Сави на Врачарі, повідомляє сайт spc.rs.

«Дай Бог під час цього посту безупинно підносити молитви до Пресвятої Богородиці та безупинно вигукувати «Радуйся, Невісто Неневісна!», щоб Її заступництвом та Її молитвами Господь дарував бадьорий розум, цнотливий розум і тверезе серце», – сказав Предстоятель.

Сербський Патріарх закликав вірян молитися за якнайшвидше припинення війни в Україні.

«Ще раз особливо нагадую і закликаю уклінно та покаянно молюся до Пресвятої Богородиці, щоб Вона заступилася за нас перед Своїм Сином, щоб якнайшвидше була припинена війна в Україні, адже війна ще нікому добра не приносила. Щоб швидше вдалося сісти за стіл переговорів і досягти миру», – сказав він.

Світ потрібен усім, але в Україні сьогодні – особливо, — наголосив Предстоятель Сербської Церкви.

«Всі створені за образом і подобою Божою, і всі ми брати один одному, і тому треба молитися Пресвятій Богородиці та всім святим, щоб Господь, як Бог миру, приніс мир в Україну, а також у наші серця, у нашу країну. Щоб ті, хто переслідують окремі інтереси, пом’якшили свій тон і не підбурювали до поляризації у суспільстві, яка рано чи пізно може перейти у повне непорозуміння та конфлікти», – сказав Патріарх Порфирій.

Джерело

Добавить комментарий