15 автобусів із маріупольчанами прибуло у Запоріжжя у супроводі митрополита Луки

«Якби ви не поїхали, все було б набагато гірше», – Голова Запорізької ОДА Олександр Старух подякував митрополиту Запорізькому і Мелітопольському Луці за супровід колони з Бердянська, яка прибула близько одинадцятої вечора 16 березня 2022 року,  – про це повідомив Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«15 автобусів з людьми – бердянцями, маріупольчанами, в тому числі дітьми з інтернатів, дісталися до Запоріжжя у супроводі Владики Луки», — йдеться у повідомленні телеграм-каналу operativnoZSU.

«Якби ви не поїхали, все було б набагато гірше, — звернувся Олександр Старух до митрополита Луки. — … Дітей головне забрали. Дякую вам!»

Маріупольська міська рада повідомила раніше 16 березня, що «близько 2500 тисяч легкових машин виїхали з Маріуполя у бік Запоріжжя. Крім того, для тих, хто добрався своїм ходом до Бердянська і з різних причин не зміг продовжити рух далі, організували автобуси, які зараз їдуть до Запоріжжя у супроводі православних священиків. Усього 15 автобусів повних людей, з яких 3 автобуси з дітьми».

Гуманітарний караван, який віз у Маріуполь більш як 90 тонн харчових продуктів та медикаментів, у супроводі митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки зі священниками Запорізької єпархії, вирушив 12 березня. В Маріуполь вантаж так і не зміг потрапити. Колона зупинилася у Бердянську.

Джерело

 

 

Добавить комментарий