Дружина Президента України пояснила біженцям, як не стати жертвами торгівлі людьми

Дружина Президента України Олена Зеленська розмістила інфографіку із правилами безпеки для українських жінок за кордоном.

Олена Зеленська, дружина Президента України, поділилася інфографікою, що наочно показує ризики, з якими можуть зіткнутися українські жінки, які вимушено опинилися за кордоном. Інформацію вона опублікувала на своєму Telegram-каналі.

За час війни понад три мільйони українців, переважно жінок та дітей, виїхали до сусідніх країн. На жаль, вони можуть стати жертвами різного роду шахраїв і навіть торговців людьми.

Дружина Президента України нагадала, що жінка за кордоном є потенційною жертвою, оскільки перебуває в чужій країні, без рідних та друзів, часто не знаючи мови. Хоча біженців із України зазвичай підтримують місцеві волонтери, слід дотримуватися заходів безпеки.

О. Зеленська сформулювала основні правила безпеки за кордоном: ніколи не віддавати нікому свої документи та мобільний телефон, самостійно планувати маршрут і не сідати в автомобілі до незнайомих людей, розплачуватись своїми грошима та не дозволяти платити за себе стороннім, заздалегідь дізнатися телефони екстрених служб.

Джерело

Добавить комментарий