Незважаючи на захоплення храмів, потоки брехні та ненависті УПЦ зі своїм народом, – митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука

УПЦ продовжує підтримувати український народ у всіх його бідах, незважаючи на захоплення храмів, потоки брехні та ненависті, – сказав митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука (Коваленко) .

Українська Православна Церква – одне ціле з українським народом, незважаючи на обстріли храмів, захоплення церков, потоки брехні та ненависті на адресу Церкви з боку людей, що отруєні сатанинською пропагандою, – написав  він у своєму telegram-каналі.

Він вважає, що ворогам Церкви складно зрозуміти, чому так відбувається, але для православних все дуже ясно, оскільки храми УПЦ наповнені українськими парафіянами. «Їхні прикрощі, біди, поневіряння – наші прикрощі. Їхні радощі – наші радощі. Істинна Церква Христова – це рідна мати свого народу», – написав владика Лука.

Архієрей УПЦ вважає, що завдання духовенства – бути поруч із тими людьми, яких ми хрестили, вінчали, за яких молимося, які приходять до нас на сповідь, хто причащається Тіла та Крові Христа, не питаючи про  їхні політичні погляди. «Ми – одне ціле з нашим українським народом і будемо такими завжди, попри все!», – підсумував митрополит Лука.

Джерело

Добавить комментарий