Ті, хто сьогодні використовує тему релігії та заклики до погромів працюють на користь ворога, – Голова Офісу Президента

Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак наголосив, що ті, хто сьогодні використовує тему релігії та заклики до погромів працюють на користь Росії з метою внутрішнього розколу українського суспільства. Про це він написав у своєму Telegram-каналі 21 березня 2022 року, — передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Останнім часом в соцмережах, чатах населених пунктів з‘являється величезна кількість дезінформаційних публікацій та фейкових вкидів, які розганяються російськими ботами та «корисними ідіотами» в Україні, — написав Глава ОП. — Це свідчить про використання росіянами інформаційно-психологічних операцій з метою внутрішнього розколу українського суспільства».

За словами Андрія Єрмака, «ідеї навколо релігійного конфлікту через наявність в Україні «російської церкви». Заклики до погромів», — це одна з тем, яка сьогодні використовується для внутрішніх конфліктів росіянами.

Глава Офісу Президента звернувся до громадян з проханням перевіряти інформацію, бути пильними під час аналізу публікацій та не поспішати з висновками.

«Підтримуйте наших воїнів та Україну, бо сьогодні ми всі ведемо війну за виживання. Це – вітчизняна війна», – закликав він.

Андрій Єрмак наголосив, що «СБУ працює. І потрібно не заважати їм робити свою роботу проти провокаторів. Будь-який розкол вигідний виключно нашим ворогам. Бо вони не можуть перемогти, поки ми єдині».

Джерело

Добавить комментарий