Народ, який залишається вірним Христу, неодмінно переможе, — митрополит Бориспільський і Броварський Антоній

«Як перемогти у війні? Зараз на нашій Батьківщині Україні війна. Ми чуємо про хід бойових дій, переглядаємо новини, переживаємо за всіх, хто зараз страждає, сумуємо за загиблими та всі разом прагнемо закінчення цієї війни», – сказав митрополит Антоній.

Він зазначив, що політики та військові експерти визначають наближення перемоги кількістю і потужністю зброї, чисельністю солдатів, професійністю генералів.

«Святитель Миколай Сербський каже, що війни закінчуються так, як їм присудить Вічне Непогрішиме Правосуддя. Перемогу народу дає не надсучасна потужна зброя, а Бог. Але кому Він її дає? Тому, хто має найміцнішу віру і виконує Його закон», – підкреслив Керуючий справами УПЦ.

Владика Антоній наголосив, що нечестивим вождям і відступившим від Бога не допоможе ані озброєння, ані дипломатія, ані щось матеріальне.

«Народ же, який разом із вождями залишається вірним Христу, вийде з війни переможцем незалежно від своєї чисельності, культури та озброєння. Так каже святитель Миколай Сербський», – нагадав він.

«Нехристиянам це зрозуміти важко, але цей принцип дійсно працює: доля країни і народу залежить від кожного з нас. Кожен з нас може і має працювати на перемогу. Це може бути посилена молитва, більш посилена та гаряча, ніж у мирний час, це може бути притулок для біженців, це може бути втішне слово для того, хто на межі відчаю, і навіть мовчання на лайку у соцмережах теж може бути подвигом. Кожен наш християнський вчинок – це цеглинка у побудові духовної величі українського християнського народу. І тільки так переможемо», – підсумував митрополит Бориспільський та Броварський Антоній.

Джерело

Добавить комментарий