«Марш за життя» пройшов більше ніж у 150 містах Румунії

Більш ніж у 150 населених пунктах Румунії та Республіки Молдова 26 березня 2022 року пройшов приурочений до свята Благовіщення Пресвятої Богородиці «Марш за життя» – на захист ненароджених дітей та проти абортів. Цього року акція супроводжувалася девізом «Рівність, справедливість та підтримка з першої секунди та на все життя», повідомляє basilica.ro.

У день Благовіщення, напередодні маршу, Блаженніший Патріарх Румунський Даниїл відзначив у проповіді важливість виховання дітей у православній вірі та підтримав зусилля молодих людей, які щорічно організовують цей захід.

«Народження немовлят – це благословення, дане людству від початку (“Плодитесь і розмножуйтесь” – Буття 1:28), не тільки для володарювання на землі, але й для вічного життя в Божій любові, – сказав Патріарх Даниїл. − Історія Церкви показує, що немовлята, народжені та виховані батьками у вірі, стануть не лише громадянами земної батьківщини, а й громадянами Царства Божого».

«От чому останнім часом віруюча молодь нашої Церкви щороку організовує до свята Благовіщення хресну ходу під назвою «Марш за життя», в якій наголошується на важливості народження немовлят, допомозі багатодітним сім’ям та заохочення тих, у кого є діти, яких потрібно виховувати, та допомога тих, хто усиновлює дітей і, таким чином, має радість цінувати дар життя», – зазначив Предстоятель Румунської Православної Церкви.

У цьому контексті Патріарх навів у приклад багатодітні українські сім’ї: «Ми також пам’ятаємо той факт, що українські біженці, які приїхали до нас, показали, що їхні сім’ї багатодітні, а отже, вони цінують дар і благословення життя».

У Бухаресті марш, організований асоціаціями «Студенти за життя» та «Румунія за життя», пройшов маршрутом від Молодіжного парку до Молодіжної площі. Після його завершення виступили активісти заходу та відбувся благодійний концерт, який традиційно проводиться щороку на марші в румунській столиці під назвою «Жити заради життя». Цього разу збір від концерту направлять для підтримки матерів та дітей з-поміж українських біженців.

Джерело

Добавить комментарий