50% персонажів представлятимуть ЛГБТ та меншини, – заявили у Disney

Кері Берк, президент Disney, пообіцяла, що половина всіх персонажів кінопродукції компанії буде представниками ЛГБТ та расових меншин.

29 березня 2022 року Кері Берк, президент Disney General Entertainment, заявила, що кінокомпанія виступає проти закону, який забороняє ЛГБТ-пропаганду серед дітей віком до 11 років. Про це повідомив сайт meaww.com.

28 березня 2022 року губернатор штату Флорида Рон Десантіс, республіканець та один із головних претендентів на президентське крісло від партії на наступних виборах, підписав закон, який ліберальна громадськість назвала «Не кажи «гей»»-законом. Цей закон забороняє у початковій школі «дискусії про сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність», а також уроки сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. У початковій школі США навчаються діти від 5 до 11 років. Десантіс заявив, що політика місцевої влади має ґрунтуватися на інтересах громадян Флориди, а не на інтересах великих корпорацій. «Батьки повинні мати право впливати на те, що розповідають їхнім дітям у школах», – зазначив він.

Президент США та Білий дім заявили, що Десантіс «розпалює ненависть». Активісти ЛГБТ вважають, що закон призведе до порушення прав ЛГБТ-учнів. Корпорація «Disney» обіцяє боротися проти цього закону та збільшувати пов’язаний із ЛГБТ контент компанії. Половина всіх персонажів мультфільмів та кінофільмів Disney будуть представниками ЛГБТК+ та расових меншин, наголосила президент Disney Кері Берк.

У 2020 році 28 тисяч людей підписали петицію проти мультфільму студії Disney, одним із персонажів якого є гей. 

Джерело

Добавить комментарий