Понад 550 біженців вивезли із Луганської області священники УПЦ

 

Священники Луганської та Дніпропетровської єпархій Української Православної Церкви організували евакуацію для мешканців Лисичанська, що обстрілювався, та навколишніх населених пунктів.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви з посиланням на прес-службу Сєверодонецької єпархії, архімандрит Мефодій (Агафонови) та протоієрей Андрій Пінчук евакуювали 557 людей.

Людей вивезли автобусами у безпечні місця. Частина з них зможуть зупинитись у притулку для біженців, який організований отцем Андрієм у селі Волоське під Дніпром.

Також повідомляється, що врятовано людей з інвалідністю з Авдіївки Донецької області.

Як повідомлялося раніше, настоятель Архангело-Михайлівського храму в селі Волоське Дніпропетровської єпархії УПЦ, засновник благодійного фонду «Допомагаємо» протоієрей Андрій Пінчук та його помічники почали здійснювати поїздки в гарячі точки. Найбільше поїздок було здійснено до Харкова, також – до Херсонської, Донецької, Луганської та Харківської області.

Також у селі Волоське з 27 лютого діє Шелтер тимчасового перебування переселенців із дітьми та осіб з інвалідністю. Там біженці можуть відпочити та спланувати свої подальші дії.

Ще одним напрямком діяльності команди отця Андрія Пінчука є допомога біженцям із евакуацією за кордон.

Станом на 21 березня, з гарячих точок було вивезено 1192 особи, шелтер прийняв 909 біженців, 743 особи завдяки допомозі волонтерів та їхніх партнерів виїхали до Польщі, Литви, Чехії, Естонії, Австрії, Німеччини, Іспанії та Португалії.

Телефон для тих, хто хоче евакуюватись із зони обстрілів: 067-561-57-89.

Телефон для тих, хто хоче знайти тимчасовий притулок у шелтері: 0-800-300-229.

Телефон для тих, хто хоче евакуюватись за кордон: 067-523-38-4

Добавить комментарий