Завдяки ворогам Церкви ми об’єднуємося, стаємо сильнішими , – архієпископ Боголеп

Архієпископ Олександрійський та Світловодський Боголеп закликав до посиленої молитви та нагадав, що завдяки випробуванням Українська Православна Церква стає згуртованішою.

Архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп у своїй проповіді 3 квітня 2022 року нагадав слова Господа: «Любіть тих, кто клене вас». Відео проповіді опублікувала прес-служба Олександрійської єпархії на своєму YouTube-каналі.

«Церква є, була і буде, – заявив архієпископ Боголеп. – Сьогодні ми як віруючі УПЦ хочемо засвідчити свою вірність нашому Предстоятелю, Блаженнішому Митрополиту Київському та всієї України Онуфрії». Ієрарх нагадав, що зараз, коли на Українській землі йде війна, Церква робить все і для фронту, і для вирішення гуманітарних питань, що пов’язані з біженцями та тяжким становищем співвітчизників. «Ми молимося за наших воїнів, – сказав архієпископ, – і ми співчуваємо всім тим, хто сьогодні страждає».

«Але ми хотіли б, щоб усі бачили нашу єдність, яка сьогодні так потрібна всій нашій країні, – наголосив архієпископ. – На жаль, сьогодні багато тих, хто хоче нас роз’єднати, хто хоче посіяти ворожнечу та розлад. Ми чуємо різні нарікання на Церкву. Ми бачимо, що Церкву прагнуть дискредитувати, образити, принизити. Але ми, як християни, пам’ятаємо слова Господа, Який сказав, щоб ми любили навіть тих, хто проклинає нас».

Звертаючись до всіх тих, хто виявляє ворожнечу до Української Православної Церкви, архієпископ Боголеп сказав: «Ті, хто не дуже любить нас, – знайте, що ми любимо вас. Я хочу сказати всім тим, хто сьогодні ворогує з нашою Церквою: ми вдячні вам, тому що завдяки вам ми об’єднуємося та стаємо сильнішими. Нехай милосердний Господь збереже Україну, збереже наш народ і дасть усім нам мир та спокій».

Джерело

Добавить комментарий