Люди сучасності, імена яких записані в книзі життя

Ці слова присвячуються сучасним святим, людям, які далекі від теоретичного богослов’я, але які своїм життям показали приклад того, що означає віддавати душу за своїх ближніх.

Ось лише деякі приклади. Казанцев Анатолій Борисович, завідувач дитячого інфекційного відділення Маріупольської міської лікарні. Ті, хто стикався з цією людиною, пам’ятають його добрі очі, тактовність, професіоналізм, любов до дітей. Саме ця любов не дозволила йому залишити своїх маленьких пацієнтів і виїхати з міста. До останнього подиху Анатолій Борисович виконував свій лікарський обов’язок та лікував дітей. Похований він у дворі тієї ж лікарні, де працював.

У Бучі живе лікар-терапевт Ірина Язова, яка також лікувала поранених, приймала пологи, виконувала свій лікарський обов’язок під обстрілами снарядів та під час гуркоту канонад. Хоча не була ні акушером, ні хірургом, ні травматологом.

Якими словами можна описати подвиг тих лікарів, які приймали у Маріуполі пологи у підвалі лікарні при свічках, за відсутності води та медикаментів? Як не згадати подвиг пожежників, які під час бомбардування рятували людей з-під завалів розбитих будинків. Таких людей, виявляється, у нашій багатостраждальній країні дуже багато. Багатьох із них уже немає в живих. Але. головним є не це, а те, що їхні імена назавжди записані у Книзі Життя. І це теж шлях, що веде до вічної радості.

За матеріалами джерела

Добавить комментарий