Евакуацію 1 500 жителів Київщини організував клірик УПЦ

Настоятель храму УПЦ у Пилиповичах, який раніше намагалися захопити рейдери ПЦУ, допоміг понад півтори тисячі мирних жителів виїхати з окупованої території.

Настоятель храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського у Пилиповичах Київської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Борис Ковальчук під час окупації Бородянського району російськими військами допоміг евакуювати понад 1 500 мирних жителів, повідомляє на своєму YouTube-каналі Вінницька єпархія УПЦ із посиланням на заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка.

За словами отця Бориса, коли до Пилиповичів увійшли російські війська, він, за дорученням виконувача обов’язків сільського старости, переговорив з військовими та отримав дозвіл на евакуацію мирних жителів. «За п’ять виїздів було вивезено близько півтори тисячі мирних мешканців. Назад поверталися з ліками та продуктами для всього села», – розповів священник УПЦ.

При цьому в кожній колоні з біженцями першим їхав отець Борис, на випадок обстрілу. Також священник УПЦ вивіз 11 тіл загиблих військовослужбовців ЗСУ.

Нагадаємо, що громада храму УПЦ на честь святого великомученика Димитрія Солунського у Пилиповичах зазанала рейдерсь зазнавала рейдерської атаки з боку представників місцевої влади, яка незаконно намагалася перевести її в ПЦУ.

Джерело

Добавить комментарий