Віряни УПЦ ініціювали благодійну місію «Любов перемагає»

Віруючі Української Православної Церкви оголосили про початок роботи всеукраїнської благодійної місії «Любов перемагає» для надання допомоги біженцям, внутрішнім переселенцям та всім постраждалим від воєнних дій.
 
Як повідомляє Центр інформації УПЦ https://www.facebook.com/church.information.center/  із посиланням на bf-favor.org та https://www.bf-favor.org/lyubov-pobezhdaet/
 
Ініціаторами місії з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія стали благодійний фонд «Фавор» та спілка «Миряни» спільно з відділом соціального служіння Української Православної Церкви.
 
«Мета місії «Любов перемагає» — забезпечити переселенців продуктами харчування та ліками, допомогти їм пережити цей важкий період, перш ніж вони зможуть повернутися до нормального мирного життя.
Кожен бажаючий, незалежно від громадянства та віросповідання, може взяти участь у місії як волонтер або отримати допомогу згідно своїх потреб», — зазначили на сайті фонду.
 
Ініціатори місії наголошують, що великий досвід благодійної діяльності, накопичений фондом «Фавор» та Синодальним відділом із соціально-гуманітарних питань УПЦ, допоможе організувати всебічну підтримку для переселенців.
 
Місія організує гаряче харчування при храмах та монастирях УПЦ, видачу тижневих продуктових наборів для переселенців при храмах УПЦ, забезпечення медикаментами у вигляді місячних наборів необхідних ліків.
 
«На досвіді, який отримав фонд «Фавор», допомагаючи жителям прифронтових районів Донбасу, ми вирахували середню вартість одного гарячого обіду та склали модель тижневого продуктового набору для однієї людини», — поділилися організатори.
 
Волонтери спілки «Миряни», священники та парафіяни УПЦ формуватимуть списки нужденних та їхніх потреб у своїх регіонах. Відповідно до цих заявок будуть затверджуватись обсяги поставок у кожну єпархію, у кожен район та парафію.
Паралельно складатимуться списки медикаментів для кожного населеного пункту та приходу.
 
Допомогти постраждалим від військових дій українцям можна, розповівши у соцмережах про потреби біженців у населених пунктах та пожертвуванням.
«Але насамперед ми закликаємо відгукнутися всіх християн та людей доброї волі у зарубіжних країнах, які хочуть надати допомогу мирним жителям України. Ми розраховуємо на вашу підтримку! Вона дуже потрібна», – закликали у фонді.
 
Підтримати благодійну ініціативу можна тут:

Добавить комментарий