Благодійний фонд Блаженнішого Митрополита Онуфрія «Мир Вам» надав фінансову допомогу дніпровським волонтерам із БФ «Острів Надії» на 143 тис. грн.

Благодійний фонд Блаженнішого Митрополита Онуфрія «Мир Вам» надав фінансову допомогу дніпровським волонтерам із БФ «Острів Надії». Було закуплено харчові продукти тривалого зберігання на 143 тисячі гривень. Гуманітарну допомогу роздали біженцям, які постраждали під час воєнних дій, інвалідам та незаможним людям у Дніпрі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ на прес-службі Синодального соціально-гуманітарного відділу.

Також БФ Блаженнішого Митрополита Онуфрія сплатив запчастини та ремонт автомобіля дніпропетровських волонтерів, який приїхав до Києва за медикаментами, але зламався.

«Я навіть не можу точно сказати, скільки тисяч людей отримали допомогу, яка прийшла нам із Києва. Підтримка фонду Предстоятеля УПЦ була нам дуже потрібна. Ми дуже вдячні Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, протоієрею Сергію Екшіану (Голова Соціально-гуманітарного відділу УПЦ – ред.) та всім, хто нам допомагає», – розповів керівник фонду «Острів Надії» протоієрей Миколай Несправа.

З перших днів військових дій у лютому 2022 року фонд допомагає постраждалим від військових дій, інвалідам та всім, хто потребує допомоги в цей складний час.

«Дніпро просто тріщить від напливу біженців. Їдуть здебільшого з Харкова, Ізюму, Маріуполя, Сєверодонецька. До нас звертаються багато людей і всім потрібна допомога. Щотижня ми розвозимо продукти  у шпиталі та лікарні. Крім того, підтримуємо кілька гуманітарних центрів, які працюють у різних районах міста. На придбаному медичному автомобілі волонтери відвідують інвалідів та людей похилого віку, привозять їм продукти та ліки. Якщо потрібно, можуть допомогти їм доїхати до лікарні чи іншого необхідного місця. Щодня близько 1000 осіб отримують допомогу фонду», – розповів протоієрей Николай.

Джерело

Добавить комментарий