Щодня благословлятимемо своїх дітей

Мати має щодня благословляти своїх дітей. Дружина має щодня благословляти свого чоловіка, а він — дружину. А ми це взагалі не робимо або робимо дуже рідко, в особливих випадках, а треба це робити постійно й щодня, щоранку і щовечора перед сном. Потрібно поставити це за правило.

Вранці мати збирає, проводжає дітей до школи — обов’язково перед виходом має широко перехрестити кожну свою дитину. Перехрестити з внутрішньою силою і відчутно — прямо торкнутися пальцями їхнього чола, живота, правого і лівого плеча, щоб у їхній душі й тілі закарбувався Животворящий Хрест Христовий! Це дуже важливо!

Так само повинна робити любляча й турботлива дружина, коли проводжає працювати свого чоловіка і навпаки, коли турботливий чоловік проводжає свою дружину. Обов’язково з молитвою та вірою широко благословити один одного хрестом! Ніколи, у жодному разі не забувати це робити! Навіть якщо подружжя ненароком посварилося через щось або в них якась інше спокуса — все одно маємо пересилити себе та обов’язково благословити Хрестом один одного перед виходом із дому та перед сном.

Протоієрей Миколай Старуватих

Добавить комментарий