На Івано-Франківщині мародери розкрадають закритий владою монастир

Мародери поступово розбирають на дрова закритий місцевою владою Свято-Троїцький Дуконський чоловічий монастир. Про це 1 травня 2022 року повідомила прес-служба Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви.

«Ще нещодавно високо в Карпатах лунало «Христос Воскрес» – а гори відповідали відлунням «Воскрес, Воскрес, Воскрес…» Але 9 березня 2022 завершилася славна 23-річна історія Свято-Троїцького Дуконського монастиря. Монахів серед зими виселила влада Івано-Франківської області. Не потрібна на Галичині непрестанна молитва православних монахів. Сумно: місцеві жителі розповідають, що поступово розкрадають, розтягують на дрова дерев’яну обитель і  згодом залишиться лиш запустіння», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Дуконський монастир розташований у Карпатах на висоті 1534 метри. 8 березня 2022 року група озброєних чоловіків примусово вивезла з обителі настоятеля архімандрита Тита й послушника Трофима. За повідомленнями місцевих жителів, їх доправили до Верховини, де допитували.

З початку військових дій в Україні на Івано-Франківщині були захоплені, примусово закриті й опечатані всі храми та монастирі Української Православної Церкви. Під загрозою захоплення знаходиться кафедральний собор Різдва Христового м. Івано-Франківськ.

Джерело

Добавить комментарий