Проти легалізації «третьої статі» виступили священники Греції

Сім грецьких священників направили прем’єр-міністру країни Кіріакосу Міцотакісу листа, в якому закликали не виносити для обговорення в парламенті питання про легалізацію так званої «третьої статі». Текст звернення священнослужителів опублікував 30 квітня 2022 року сайт ekklisiaonline.gr.

«Малочисленні меншини, які добре організовані та мають широкий доступ до засобів масової інформації, друкованих та електронних, роками підштовхують уряди та партії до юридичного визнання їхніх сексуальних відхилень», − відзначають автори листа.

На їхнє переконання, навіть ті з християн, «хто має невимушені стосунки з Церквою», знають, що Бог створив дві статі, чоловіка і жінку, і жодної третьої статі не існує.

«Згідно з природним порядком, встановленим Богом, чоловіка приваблює жінка, а жінку – чоловік. Це ваблення відкриває шлях до шлюбу, який у християнській Церкві вважається «великою таємницею», тайною кохання, джерелом та колискою людського життя і шляхом, що веде подружжя та їхніх дітей до християнської досконалості», − вказують священнослужителі.

Вони зазначають, що Церква говорить саме про ці подружні стосунки та вважає сім’ю, яка ініціює християнський шлюб, невеликою «домашньою» церквою. І тому «цілком природно, що, крім благословенного християнського шлюбу, Церква не повинна приймати жодного іншого союзу».

Грецькі священнослужителі звертають особливу увагу на феномен гомосексуалізму, відзначаючи, що з моменту зародження цього явища аж до сьогодні їх позиція більш ніж ясна: «гомосексуальність – це не законний сексуальний вибір, а відхилення та збочення природи».

«Це, за словами апостола Павла, тяжкий, смертний плотський гріх, який, якщо людина, яка вчинила його, не покається в цьому, виключає її з Царства Божого», – нагадується у листі.

Як зазначають автори звернення, Церква тривалий час терпляче молиться про повернення кожного зі своїх чад у її лоно та до блаженного життя у Христі. Однак у жодному разі «вона не приймає гріх і не йде на компроміс з ним».

«Ні за яких обставин ми не погодимося з тим, що християнський шлюб чоловіка та жінки може бути поставлений у більш-менш рівне становище з «вільним співжиттям» чи то гомосексуалістів, чи інших усіляких «альтернативних форм» сім’ї», − резюмують пастирі Елладської Православної Церкви.

За повідомленнями ЗМІ, перший крок до визнання «третьої статі» зробив Університет Аристотеля у Салоніках – найбільший академічний заклад як у самій Греції, так і взагалі на Балканах. Зокрема, за рішенням ради директорів Центру навчання, у заявці для участі в навчальних програмах, у формі заповнення особистих даних, в категорії «стать», крім «чоловічої» та «жіночої», додали «інше».

Джерело

Добавить комментарий