Що дає сили подолати гріхи?

Довіра Богові та участь у церковному житті дає сили подолати гріхи.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на прес-службу Запорізької єпархії, про це митрополит Лука (Коваленко) сказав у проповіді.

«Храм – це єдине місце на землі, де людина може позбутися гріха. Де він може отримати зцілення та сили для боротьби зі своїми пороками та пристрастями. Якщо цього не зробити, то зло буде тільки множитися й панувати на цій землі. Ось чому наша Церква знову і знову грізно нагадує нам про необхідність боротися з гріхом. Бути готовими чинити подвиг віри», — зазначив митрополит.

Він нагадав, що людина, яка вірить у Бога, набуває радості, та закликав зміцнюватися у вірі й зберігати серця в чистоті.

«Зігрівати у них Самого Христа. Поспішати до спасительних обрядів Церкви, яких нерідко позбавляють себе навіть ті, хто називає себе православною людиною. Ми повинні бути закваскою, яка допоможе нашому суспільству зцілюватися.

Звичайно, диявол цього не хоче і всіляко цьому чинить опір. Тому на нашу Церкву продовжуються гоніння, ллються брудні потоки наклепу. Адже тільки Церква говорить правду та закликає людину до життя з Богом і до виконання Його законів…

Завжди є Той, хто може повернути втрачене щастя. Варто лише назвати Христа Господом свого життя і не дозволяти вбивати Його тим, хто бажає переконатися, що Він живий», — підсумував митрополит Лука.

Джерело

Добавить комментарий