Що допоможе душі знайти радість? — Митрополит Лука (Коваленко)

Щодня людина робить вибір: бути з Богом для вічної радості чи страждання через гріхи.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це митрополит Лука (Коваленко) написав у своєму Телеграм-каналі.

«Людське життя отримує свій початок в ідеальних умовах. У материнській утробі ми не знаємо голоду, перепаду температур, зміни погоди та інше. Ті, хто перебувають в утробі матері, можуть вважати «померлими» всіх, хто ці умови втратив. Якась сила виштовхнула їх із блаженного внутрішньоутробного перебування у страшну невідомість. На думку психологів, дитина, яка народжується у цей земний світ, проходячи через вузький тунель материнського тіла, відчуває те саме, що й людина, яка вмирає.

У земному світі для людини умови життя дуже змінюються», — зазначив митрополит Лука. Він наголосив, що кожен день життя людина робить вибір, приймає рішення, що формують якості особистості.

«Хто захоплювався фотографуванням років так сорок тому, знають, що таке «проявник» та «закріплювач». Так і це тимчасове, коротке земне життя виявляє те, чим є наша душа, і закріплює те, з чим вона увійде потім у вічність», — сказав архієрей.

Він пояснив, що тільки Святе Письмо через доступні образи вчить тому, що після смерті «ми знову повернемося до досконалого життя, але на незбагненно вищому рівні буття в порівнянні з внутрішньоутробним».

«Це буде, як свідчить Слово Боже, або ідеальна безтурботна вічність, сповнена радістю, світлом і блаженством, або ідеальна мука, сповнена нескінченними стражданнями», — сказав митрополит.
Митрополит Лука закликав «постаратися прожити це життя так, щоб не ми потребували молитов живих, а щоб самі стали за них молитовниками перед Богом».

Джерело

Добавить комментарий