У Північній Кароліні батьки протестують проти шкільного «Клубу сатани»

Батьки у місті Грінсборо обурені спробою створити у початковій школі «Клуб сатани».

Батьки в Ґрінсборо, штат Північна Кароліна, провели молитовний мітинг біля початкової школи Джойнер (Joyner Elementary School), протестуючи проти спроби створити «Клуб сатани» у навчальному закладі, повідомив foxnews.com. Тижнем раніше дітям роздавали листівки із рекламою цього клубу як місця для позакласних занять.

«Ми зібралися, щоб сказати: ми тут, у Ґрінсборо, не хочемо, щоб подібне було у наших школах», – заявив один із організаторів мітингу.

На сайті «Клубу сатани» стверджують, що наявність у школі клубу наголошує на її високому статусі, й що клуб «не зацікавлений у зверненні дітей до сатанізму».

«Якщо в школах існують Євангельські позакласні клуби, отже, шкільні округи мають приймати й сатанинські клуби. <…> Сатанинські клуби створюють баланс у позакласній діяльності учнів», – йдеться на сайті компанії Satanic Temple, яка керує «клубами сатани». Люсьєн Грив, співзасновник Satanic Temple, заявив, що організація не підтримує сатанізм, а просуває критичне мислення.

Керівник шкільної ради округу Гілфорд Ребекка Кей повідомила, що заявка «Клубу сатани» зараз перебуває на розгляді й поки що не схвалена. Школа консультується із юристами.

Джерело

Добавить комментарий