Афганістан повертається до чорного списку країн, де порушується релігійна свобода

Комісія США з міжнародної релігійної свободи бажає, щоб Держдепартамент додав Афганістан до списку найгірших порушників релігійної свободи.
Це тільки одна з рекомендацій, зроблена двопартійною федеральною комісією у своєму щорічному звіті, в якому повідомляється, що релігійні меншини у всьому світі зазнають переслідування, затримання та навіть смерті.

USCIRF повідомляє, що умови погіршились з моменту, як Адміністрація Байдена поспішно відкликала американські війська 8 місяців тому. Країна знову у чорному списку релігійних свобод. Це сталося вперше з 2001 року.

У чорний список потрапляють країни, де уряд займається «систематичними, постійними та кричущими порушниками релігійної свободи».

Звіт за 2022 рік з’явився, коли Талібан наполягав на міжнародному визнанні як законного уряду.

Дослідження пропонує статистичні дані про те, як Президент та Конгрес впроваджують міжнародний закон про свободу віросповідання 1998.

Китай також отримує погані оцінки, бо комісія повідомляє, що уряд намагається «перепрограмувати» цілі громади, ведучи бізнес у всьому світі.
Сирія вже 9 років потрапляє у список найгірших правопорушників, бо збройні угрупування придушують релігійні меншини. Іран, Індія, Нігерія та В’єтнам також у списку країн «особливого занепокоєння».
Джерело

Добавить комментарий