Митрополит УПЦ пояснив, чому Бог допускає війну

Митрополит УПЦ пояснив, чому Бог допускає війну

Бог допускає війну, тому що створив людей вільними.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це митрополит Лука (Коваленко) написав у своєму Телеграм-каналі.

«Серед краси цього земного раю стоять обвуглені будинки, під руїнами яких досі лежать живцем поховані люди. Маріупольські діти, виходячи з під’їзду свого будинку, бачать могили своїх батьків і матерів, які тут же поховані у дворі. Тисячі загиблих, тисячі зниклих безвісти, тисячі позбавлених даху над головою.

Люди часто запитують: «Де ж ваш Бог?», «Чому Він усе це допускає?». Бог тут, з нами: у красі цього світу, у тій любові, яку Він дає щодня, у всьому доброму, що тільки є на землі», – сказав митрополит Лука.

Митрополит зазначив, що ракети, танки, вибухи снарядів, масові вбивства – це вже справа людських рук. «Чому Бог це допускає? Тому що Він створив людей не запрограмованими біороботами, а вільними особистостями, які схожі на Нього Самого», – пояснив він.

Архієрей нагадав, що кожна людина має свободу вибору: як жити і що любити. «Саме любов людини до себе призвела до того, що земний рай він перетворив на пекло. Жадібність та амбіції політиків зробили так, що замість радості люди живуть у смертельній тузі зневіри», – додав ієрарх УПЦ.

«Що заважає сьогодні тим, хто прийшов із війною на нашу землю, взяти в руки замість зброї лопати? Замість патронів цебро з картоплею? Що не дає їм можливості замість полів битв йти на свій рідний город і мирно трудитися поруч із тими, хто їх любить і чекає? Плани чи злочинні накази політиків? Геополітичні інтереси? Та чи є простому солдату справа до цих самих інтересів, що побудовані на амбіціях та сатанинських помислах?», – запитує митрополит.

Митрополит Лука звернув увагу, що Господь створив цей світ із любов’ю, і зробив це для того, щоб люди раділи, дякували Йому, вчилися нести таке ж світло любові тим, хто живе навколо нас.

 

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial