Воюють не проти УПЦ, а проти Христа, – Архієпископ Олексій

За словами ієрарха УПЦ, Церква несе Слово Боже, за це її й женуть.

Архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій заявив, що воюючі проти УПЦ насамперед воюють проти Христа, повідомляє пресслужба Вознесенської єпархії.

«Воюють відкрито нібито проти УПЦ, а насправді воюють проти Христа, бо влада у Церкві від Господа. Ми закликаємо, щоб не було абортів, ми виступаємо проти педофілії, щоб люди залишалися людьми, не пожирали один одного, а нас поливають брудом за правду, тому що ми несемо Слово Боже», – наголосив архієпископ Олексій.

З його слів, людей піднімають на бунт проти УПЦ за гроші.

«Ці питання не просто так порушуються, хтось це фінансує, щоб в інтернет-ресурсах порушувати ці теми, вводити людей в обман, правду ніхто не буде за гроші говорити, а брехати будуть. Наша Церква підтримує наш народ, допомагає біженцям, воїнам, теробороні. Про це всі мовчать, а нас таврують», – розповів керуючий Вознесенською єпархією.

Ієрарх УПЦ закликав припинити переслідування Церкви.

«Ми стоїмо на порозі ще більшого лиха. Війна – це не найбільше лихо. Найбільше лихо, коли нації не буде, а таке може статися. Ізраїльського царства не стало після вавилонського полону», – додав архієпископ Олексій.

Фото: скріншот facebook-сторінки Вознесенської єпархії УПЦ: Архієпископ Вознесенський та Первомайський Олексій. 

Джерело

Добавить комментарий