Що є головним ворогом кожної людини? – Митрополит УПЦ

Поки в душі людини живе гріх, ідеологія фашизму знаходитиме своїх прихильників у будь-якій країні.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це митрополит Лука (Коваленко) написав у своєму Телеграм-каналі.

«Фашизм неможливо перемогти за допомогою зброї, бо це стан душі. І поки в душі людини живе гріх, ідеологія фашизму знаходитиме своїх прихильників у будь-якій країні», – сказав архієрей.

Митрополит Лука зазначив, що людина має лише один ворога – це гріх і диявола, який сіє ненависть і злість у серцях.

«Подивіться, що відбувається довкола нашої Матері-Церкви. У тилу нас женуть, опечатують храми, відбирають монастирі, місцева влада приймає злочинні антиконституційні рішення про припинення діяльності УПЦ у тому чи іншому регіоні.

З іншого боку, на фронті військові перемелюють із чорноземом церкви та монастирі, бомбять житла, вбивають наших парафіян. На кого мені тицяти пальцем і називати ворогом? Перших чи других? Кого ненавидіти? За всіх цих людей у ​​мене є лише одна молитва: «Господи, вибач їм, бо не знають, що творять». Усі вони — жертви фашизму, який живе у їхніх душах. Не перемігши його в собі, вони сіють кукіль ненависті навколо себе», — пояснив митрополит.

Ієрарх УПЦ додав, що історія знає чимало прикладів, коли колишні вороги ставали близькими друзями, наприклад, Великобританія та Німеччина, США та Японія.

«Але ніколи не буде так, щоб диявол став дружити з Богом або щоб світлі ангели побраталися з темними демонами, тому що мир між добром та злом неможливий», – підсумував митрополит.

Джерело

Добавить комментарий