Як зберегти сімейні цінності під час війни

Як зберегти сімейні цінності під час війни

Єпископ УПЦ розповів, як зберегти сімейні цінності під час війни.
Сім’я – це основа суспільства, державності та всього того, що ми називаємо традиційними цінностями.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це єпископ Віктор (Коцаба) написав у своєму телеграмі.

Єпископ Віктор наголосив, що традиційні сімейні цінності сьогодні перебувають під загрозою.

«З одного боку – жахлива війна Росії проти України спричинила серйозний вплив на нас. Адже багато родин вимушено розлучилися. Дружини залишилися без чоловіків, чоловіки – без дружин. А найстрашніше, що діти залишилися без батьків. Скільки це має продовжуватись – знає один Бог. З іншого боку, ворог людського роду продовжує свою війну проти Церкви та Євангелія. Наші споконвічні традиції, більшість ціннісних парадигм, які сформували нашу ментальність і наш народ, сьогодні нівелюються чи просто знищуються», – сказав єпископ.

На його думку, вистояти у випробуваннях та зберегти сім’ю допоможе віра в Бога.

Він нагадав, що з точки зору Церкви сім’я – це середовище, в якому чоловік, жінка й діти ростуть у любові один до одного і Бога, об’єднані однією метою – досягти Царства Небесного.

«Сім’я – це мала церква. Іншими словами, якщо Церква – це Тіло Христове, то і центром сім’ї, як малої церкви, має бути Сам Христос. Сім’я, як і Церква – христоцентрична. Саме тоді вона міцна та правильна. Інакше, якщо в центрі її не Сам Христос, сім’я – це всього лише сукупність кількох суб’єктів, що об’єднані юридичними документами. Зазвичай такі об’єднання ненадійні та швидкоплинні», – підсумував єпископ УПЦ.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial