Батьки повинні захищати своїх дітей від небезпек сучасних технологій

Батьки повинні захищати своїх дітей від небезпек сучасних технологій

Медики з Буенос-Айреса попереджають батьків із різних країн про необхідність убезпечити своїх дітей від комп’ютерів. Справа в тому, що сучасні гаджети розвивають у дітей та підлітків недуги, які раніше виникали тільки у людей середнього та літнього віку.
За даними фахівців, які представляють лікарню міста Ла-Плата, у сучасних дітей 11-12 років часто зустрічаються такі недуги, як біль у суглобах та м’язах, тендиніт великого пальця руки та люмбаго. Також значно «помолодшали» проблеми із зором та слухом.

Хірургам все частіше доводиться робити молоді операції через втрату рухливості пальців, оніміння рук, погіршення чутливості.

Що ж до психіатрів, то вони стурбовані розвитком інтернет-залежності та ігроманії.

Проблеми актуалізуються вже з 10-річного віку – діти не можуть вийти з дому без мобільного телефону, втрачають контроль над собою при втраті доступу до Інтернету тощо.

Медики вважають, що батькам не варто потурати своїм дітям, купуючи та надаючи необмежений доступ до сучасних гаджетів. Мами та тата повинні убезпечити своїх дітей від небезпек сучасних технологій, а також зробити все можливе для розвитку більш здорових інтересів – любові до спорту, прогулянок, ігор на свіжому повітрі, різних рухливих хобі.

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial