Не забуваймо, що ми християни

Не забуваймо, що ми християни

У ці дні, коли гримлять вибухи, коли навколо так багато людських сліз і болю, дуже легко втратити душевне самовладання, заразитися всепоглинальною ненавистю, забути, що ми християни.

Так, сьогодні говорити про християнську любов дуже важко. Але вкрай необхідно. Тому що саме зараз, у цей страшний період, наші близькі дуже потребують нашої любові й турботи.

Згадаймо, що ми не одні, що від кожного з нас, від нашого душевного стану залежать наші рідні – діти, батьки, близькі, брати і сестри по вірі, ті, хто поряд.

Потрібно розуміти: сьогодні війна йде не лише між арміями, вона йде в серцях кожного з нас. Важливо не посіяти у своєму серці насіння злості та ненависті. Слід пильно охороняти своє серце в чистоті та мирі. Мир не прийде на нашу землю, якщо його не буде в наших серцях.

Ми не знаємо часів і термінів, але можемо покладатися на всеблагу Божу Волю щодо нас. Господь, як Творець, дбає про своє творіння. Ми можемо керуватися лише Святим Письмом і церковним Переданням, досвідом життя святих нашої Церкви, які терпіли та стали переможцями.

Сьогодні кожен із нас, де б він не перебував, може зробити свій внесок у справу Христову в міру сил і можливостей: хтось допомогти продуктами та ліками, хтось – словом і співчуттям. Господь дає кожному можливість проявити себе з найсвітлішого боку.

Звичайно, іноді дуже важко відволіктися від безперервного читання новин з усіма жахами, які ми там бачимо. Але все-таки тепер важливіше не поглинати ці жахи без розбору, не розсилати їх одне одному, а зосередитися на допомозі ближньому й молитві.

На молитві Тому, хто сильніший за всі армії – нашому Господові Іісусі Христі, Який здатний врятувати наші тіла та душі.

Митроп. Антоній (Паканич)

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial