Щоб не відбувалося, потрібно довірятися Богу

Щоб не відбувалося, потрібно довірятися Богу

Потрібно примушувати себе повністю довіритися Богові. Але в чому полягає довіра? У зреченні своєї волі.

Ми малюємо певні картини майбутнього. Прогнозуємо розвиток стосунків із людьми. Плануємо справи. Все це непогано, але тільки у тому випадку, коли завтрашні плани не перекривають сьогоднішній день. Скільки людей поринають у роздуми про майбутнє, забуваючи про свою турботу про близьких та свої обов’язки.

Буде день, буде їжа – ось простий закон довіри до Бога. Не варто сьогодні дуже старанно хвилюватися про завтрашній день. Усьому свій час, все у владі Бога. Потрібно хоча б спробувати спокійно та цілком проживати і сьогоднішній день.

У Євангелії від Матфія наведена молитва «Отче наш», де є слова: «Хлеб наш насущний даждь нам днесь» (Мф. 6:11). У перекладі цей вірш звучить як «Хліб наш насущний дай нам сьогодні». Тобто ми маємо просити у Господа щось життєво важливе – їжу тілесну та духовну – лише на сьогоднішній день, залишаючи Богові турботи про майбутнє.

Майбутнє не зумовлено. Багато в чому воно залежить від наших сьогоднішніх вчинків, думок, намірів, рухів серця, молитви та віри. Кожному плоду своя пора. Потрібно терпляче чекати, не забігаючи наперед. Найкраща турбота про завтрашній день – турбота про свою душу сьогодні.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial