Нівелювання Конституції, – юрист про злом активістами ПЦУ храму в Рожищі

Нівелювання Конституції, – юрист про злом активістами ПЦУ храму в Рожищі

Правозахисниця із Хмельницької області розповіла про бездіяльність поліції під час вторгнення прихильників ПЦУ до Михайло-Архангельського храму УПЦ у Рожищі.

Злом замків та незаконне проникнення прихильників ПЦУ до Михайло-Архангельського храму міста Рожище Волинської єпархії Української Православної Церкви у присутності та при бездіяльності співробітників Національної поліції – це нівелювання всіх конституційних прав, сказала у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook правозахисниця Вікторія Коханівська.

Вона розповіла, що віруючі УПЦ неодноразово зверталися до поліції, показали правоохоронцям усі документи на храм і землю, але поліція нічого не зробила, коли рейдери ПЦУ вирізали замок та вдиралися до храму. Бездіяльність правоохоронців Кохановська називає підривом авторитету держави.

«Вибили двері, злом – це вже не злочин у нашій країні? – запитує правозахисник. – Чому правоохоронці Волині настільки нівелюють та не захищають законодавство? Хіба це не підрив авторитету держави посадовими особами? Звісно, так!».

Вона вважає, що таким чином поліція показує, що громадяни України не рівні у своїх конституційних правах, і тепер будь-яке беззаконня можна творити, просто образивши людину та назвавши її зрадником.

«Так у вас завтра заберуть будинок, квартиру, і ви не показуйте, що у вас є документи на власність – вас обзовуть, принизять, назвуть зрадником, прийде натовп і скаже: Ми все забираємо», – сказала Кохановська.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial