Влада Гагаузії заборонила пропаганду одностатевих шлюбів та марші ЛГБТ

Влада Гагаузії заборонила пропаганду одностатевих шлюбів та марші ЛГБТ

У Гагаузькій автономії Молдови заборонено пропаганду нетрадиційних цінностей та марші ЛГБТ, відповідну постанову прийняли народні збори регіону.

Документ “Про заборону пропаганди нетрадиційних стосунків ЛГБТ на території АТО Гагаузія (Гагауз Ері)” був одноголосно прийнятий гагаузькими депутатами, тоді як на 13-19 червня в Молдові намічено фестиваль спільноти ЛГБТ “Молдова прайд”, який завершиться маршем солідарності в Кіші.

Депутат від Блоку комуністів та соціалістів Петро Фазли назвав намічений у Молдові парад “сатанинським, диявольським заходом”.

“На всій земній кулі таких хворих людей 7%. Чому решта більшості має йти на повідку в цих людей, і ми повинні бути свідками цих заходів? (…) Народні збори мають бути категоричними в цьому питанні. Пропаганда нетрадиційних стосунків між людьми йде на шкоду нашим християнським підвалинам.

Богом було проголошено, що сім’я – це чоловік, жінка й діти. Ми повинні дотримуватися цього принципу: один із батьків – чоловік, інший із батьків – жінка”, – заявив Фазли.

Заступник голови виконкому Гагаузії Олеся Танасогло, зі свого боку, заявила, що “влада автономії однозначно підтримує лише традиційні сім’ї та традиційне виховання. “Якщо ми в черговий раз більш масштабно проведемо свято сім’ї, любові та вірності, це буде лише плюс для наших сімей”, – сказала Танасогло.

Голова гагаузького парламенту Дмитро Константинов зазначив у цьому зв’язку, що, незважаючи на розбіжності з інших питань, у цьому випадку позиція всієї Гагаузії, виконкому та народних зборів є єдиною.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial