Те, що потрібне при спілкуванні чоловіка та дружини

Те, що потрібне при спілкуванні чоловіка та дружини

Щоб спілкуватися зі своєю дружиною, чоловік повинен зрозуміти, як думає дружина, – якщо він цього не зробить, йому ніколи не вдасться спілкуватися з нею і він завжди думатиме про дружину по-своєму.

Також і дружина, якщо їй не вдасться навчитися тому, як думає чоловік, зрозуміти чого хоче чоловік, чого він чекає від дружини, як він хоче, щоб дружина ставилася до нього, їй ніколи не вдасться спілкуватися з ним. Те саме стосується й дітей і наших батьків.

Егоїзм – один із найсуттєвіших факторів, що руйнують шлюб, і це ми щодня бачимо навколо себе. Егоїзм розриває будь-який зв’язок людини: і з Богом, і з самим собою, і з людьми навколо нього, і тим більше з його супутником, супутницею життя і з дітьми.

Як боротися з егоїзмом? Смиренням. У чернечому житті смирення прищеплюється через слухняність, а у шлюбі – через відсічення власної волі. З чого починає людина відсікати свою волю? Йдеш зробити щось – жертвуєш тим, чого хочеш сам, робиш те, що каже тобі інша людина. Сідаєш, щоб її послухати, приділяєш час, щоб вона розповіла тобі те, що їй хочеться висловити, і навіть якщо це здається тобі смішним і незначним, його не можна вважати смішним – ти повинен дивитися на це серйозно, оскільки для іншого це серйозно.

Митрополит Лімасольський Афанасій.

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial