Проти одностатевих шлюбів виступили православні асоціації Греції

Проти одностатевих шлюбів виступили православні асоціації Греції

15 православних громадських організацій Греції виступили проти пропозиції влади узаконити одностатеві шлюби.

Православні організації Греції об’єдналися, щоб разом виступити проти закону, який узаконює нетрадиційні шлюбні спілки. Про це повідомили на meteoronlithopolis.gr.

15 православних громадських організацій Греції висловили свою думку у спеціальному зверненні, де висловили одностайне неприйняття спроб узаконити «шлюб» осіб однієї біологічної статі; рішення влади легалізувати одностатеві стосунки названо «політичним». На думку православних греків, влада країни підтримує вузьку групу людей із певними сексуальними уподобаннями замість того, щоб діяти на благо сім’ї та суспільства.

У зверненні православних організацій зазначили, що уряд Греції ухвалив цілу низку законів, які трактують співжиття людей однієї статі як шлюб і спрощують для таких пар усиновлення дітей, проте Православна Церква не приймає подібних стосунків і відмовляється вважати їх шлюбом. «Такий союз ображає ідею поділу людства на дві статі, шкодить людській природі та суперечить християнському погляду на шлюб», – наголошується у тексті.

У громадських організаціях із тривогою зазначили, що легалізація одностатевих шлюбів веде до появи нових методів експлуатації людини, що виражаються у використанні «чужого» генетичного матеріалу, сурогатному материнстві, передачі в одностатеві сім’ї дітей із багатодітних і тому «неблагонадійних» сімей. Людина – Божественне творіння, і вона повинна дотримуватися «вічних правил людського співіснування», заявили православні греки.

Легалізація одностатевих шлюбів розкладаюче діє на традиційну сім’ю, наголосили у зверненні, оскільки дітям навіюють, що можна жити без батька, матері, родичів та традиційних цінностей. Представники православних організацій висловили обурення з приводу того, що уряд не знаходить коштів на підтримку традиційної сім’ї, але готовий витрачати гроші на пропаганду одностатевих спілок.

«Ми виступаємо проти будь-якої форми легалізації гомосексуалізму, оскільки це не відповідає інтересам нашої сім’ї та суспільства. Ми висловлюємо своє категоричне неприйняття, з одного боку, кваліфікації державою одностатевих спілок як “шлюбу”, а з іншого боку, їхньої легалізації», – резюмували у зверненні.

На завершення православні громадські організації звернулися до Елладської Церкви з проханням «зайняти позицію на благо православної сім’ї та нашого народу».

Звернення підписали Асоціація жінок-вчених, Асоціація батьків, Об’єднання греків-батьків, Студентський союз Греції, Грецька асоціація богословів та інші.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial