Куди я дивився раніше? Може розлучитися?

Куди я дивився раніше? Може розлучитися?

ПИТАННЯ:

Батюшка, як бути? Живу із дружиною 4 роки, дітей немає. Живемо як на пороховій бочці, лаємось вічно, стосунки з’ясовуємо. Тяжко з нею. Перед весіллям все добре було, а потім її ніби підмінили. Ревнує, бурчить, злиться й в усьому мене звинувачує. Вона, звісно, ​​красуня в мене, видна дівчина — на це я дурень і повівся. Думав усі заздрити будуть, а зараз ось страждаю. Стільки у неї недоліків відкрилося. Куди я дивився раніше? Може розлучитися поки не пізно? Друзі та мати мені так радять. Кохання все одно пройшло, почуття охолонули. Ну, що ми мучимо один одного?

ВІДПОВІДЬ:

А хто це вам сказав, що після розлучення стане легше, і що це взагалі вихід? Це найгірше рішення — визнання себе найповнішими невдахами у сімейному житті. Якщо нога захворіла, відрубати її відразу? Якщо непрості стосунки з батьками чи дітьми, теж зректися їх, розлучитися? Як так?

Думати треба було до весілля, а коли сім’ю створено — треба берегти її ВСІМИ СИЛАМИ!

Навіщо звинувачувати штурмана, коли капітан не має рації? Якщо кораблем керувати не вмієш – не вартий бути капітаном. Навіщо звинувачувати дружину? Таким чином, Ви лише свою неправоту підтверджуєте. Слухати вас соромно. Винні – Ви й тільки Ви! Як чоловік, як голова сім’ї — як найголовніший і найвідповідальніший. Знайдіть мужність визнати свої помилки та виправити їх. Адже коли сім’я руйнується – ганьба чоловікові! Сором і ганьба. Не впорався зі своєю найважливішою роллю глави сім’ї, зрадив, втік, злякався…

 Протоієрей Петро Гур’янов

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial