Зберегти віру, незважаючи на труднощі та негаразди, – Митрополит Онуфрій

Зберегти віру, незважаючи на труднощі та негаразди, – Митрополит Онуфрій

Блаженніший закликав зберігати Православну віру, яка відкриває людині шлях до Бога та спасіння.

5 червня 2022 року Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів вірянам про те, що духовні цінності важливіші за матеріальний комфорт.

На початку проповіді, опублікованої на YouTube-каналі УПЦ, Блаженніший владика зупинився на історії Вселенських Соборів і підкреслив, що віра, яку зуміли зберегти святі отці, через багато століть дійшла до нас.

«Ми дякуємо Богові, що ми сповідуємо ту віру, яку встановили святі та блаженні отці Першого Вселенського Собору… і всі інші благочестиві Собори, віру, яка відкриває людині шлях до Бога, шлях до спасіння», – зазначив він.

Митрополит Онуфрій закликав зберегти цю віру, незважаючи на труднощі та негаразди: «Так, є труднощі, є складнощі, іноді наша віра незручна для земного життя, вона створює нам деякі незручності, дискомфорт, але треба дивитися не на земний комфорт та зручності, треба дивитися на Небо».

За його словами, «те, що дає на землі людині комфорт, то для Неба марне, а корисне те, що Божественне й істинне – те і веде людину до вічного спасіння на Небі у Христі Ісусі, Господі нашому».

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial