13 тисяч переселенців з початку війни прихистили у храмах та монастирях УПЦ

13 тисяч переселенців з початку війни прихистили у храмах та монастирях УПЦ

Українська Православна Церква щодня допомагає армії та мирним жителям.

З перших днів війни Українська Православна Церква надавала всебічну допомогу та підтримку армії і мешканцям прифронтових територій. Про це сказав Предстоятель Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, виступаючи на Соборі УПЦ.

13 тисяч біженців і переселенців прихистили в храмах і монастирях УПЦ. Православні волонтери щоденно роздають 6 тисяч гарячих обідів нужденним. Постраждалим від війни у різних єпархіях роздали 1,5 тисячі тонн гуманітарної допомоги, а щодня допомогу отримують близько двох тисяч людей.

Священники та віряни УПЦ з початку війни передали 126 тонн гуманітарної допомоги до дитячих будинків, лікарень, відділів соціального обслуговування та центрів розміщення біженців.

Допомагає Церква й армії – Збройним силам України передали амуніцію на суму півтора мільйона гривень. Для потреб армії та тероборони віруючі передали 20 автомобілів. Військовим та їхнім сім’ям надано гуманітарну допомогу, обсяг якої становить 190 тонн.

Нагадаємо, під час Собору УПЦ Блаженніший Онуфрій зазначив, що Церква на постійній основі допомагає громадянам країни, які страждають від війни..

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial