Активна протидія релігійних громад УПЦ спробам перевести їх у розкол

Активна протидія релігійних громад УПЦ спробам перевести їх у розкол

У Волинській, Рівненській та Хмельницькій областях релігійні громади відстоюють своє право залишатися в лоні Української Православної Церкви та звершувати богослужіння у своїх храмах. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

5 червня 2022 року у Володимир-Волинській єпархії парафіяни храму на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини у селі Коцюри Ковельського району підтвердили своє бажання залишитися в лоні Української Православної Церкви. Таке рішення віряни прийняли на парафіяльних зборах.

У ході зібрання громада одноголосно висловила щире і беззаперечне бажання не змінювати юрисдикцію і залишитися вірними канонічній Церкві під омофором Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Цього ж дня у Рівненській області парафіяни Миколаївського храму села Гільча на зборах підтвердили вірність Українській Православній Церкві на чолі з Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

Із присутніх 65 осіб 64 проголосували за те, щоб зберегти вірність УПЦ, за перехід в «ПЦУ» голосів не знайшлося, одна парафіянка утрималася.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial