Священик УПЦ розповів, як знайти у собі сили пережити війну

Священик УПЦ розповів, як знайти у собі сили пережити війну

Господь посилає випробування, і потрібно правильно розуміти та вміти нести життєвіх труднощі.
Про це розповів відомий місіонер протоієрей Олександр Проченко на молодіжній зустрічі у Києво-Печерській Лаврі, повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на lavra.ua.
Священник зазначив, що в такі часи слід пам’ятати, що християнин покликаний покласти життя за “други своя”.

«Саме жертовністю, готовністю допомагати ближньому віруюча людина і дотримується заповідей Божих. Дуже важливо не забувати молитися та брати участь у таїнствах Сповіді та Причастя», – нагадав він.

«Християнин не повинен бажати війни, але при цьому, якщо війна почалася, то не можна сидіти склавши руки. Церква закликає захищати своїх ближніх та допомагати їм. Кожен повинен у міру своїх сил працювати на благо Батьківщини.

Церква активно надає соціальну, гуманітарну допомогу, підтримує українських військовослужбовців і щодня підносить посилені молитви про припинення кровопролиття», – продовжив місіонер. 

Отець Олександр зазначив, що війна у будь-якому разі – зло. «Але люди зазвичай намагаються більшою мірою усувати наслідки воєн, а не їхні причини. А головна причина, чому починаються війни, полягає у гріхах, недотриманні Божественної заповіді «возлюби ближнього твого, як самого себе» (Мф. 22:39)», – пояснив священик.
«Чого нам, як православним християнам, треба уникати насамперед? Як і в мирний час, треба цуратися зловтіхи та незензурної лайки, вони нікому не допоможуть. Також дві крайності, яким не слід піддаватися за будь-яких обставин – паніка та самовпевненість. Пристрасті засліплюють розум і заважають тверезо мислити в складних обставинах», – підсумував протоієрей Олександр Проченко.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial