Євродепутати вимагають прибрати трансгендерну ікону Діви Марії з музею історії в Брюсселі

Євродепутати вимагають прибрати трансгендерну ікону Діви Марії з музею історії в Брюсселі

Понад 30 євродепутатів з Угорщини, Польщі, Італії, Греції, Іспанії, Хорватії, Литви та Німеччини направили листа директору Будинку європейської історії із проханням прибрати ікону з зображенням Діви Марії з веселковим німбом.

«Використання зображення Діви Марії, до якого шанобливо ставляться християни, для просування ЛГБТ ідеології  порушує принципи поваги до релігійних об’єктів» – написали депутати Європарламенту. За словами підписантів, така ікона не повинна висіти у музеї, що створений за ініціативою Європарламенту. Вони також зазначили, що немає жодної освітнього або художнього виправдання для перетину цієї межі.

«Ми вражені тим, що це зображення знаходиться в Будинку європейської історії. Ми вимагаємо елементарної поваги до нашої релігії та видалення невідповідного зображення з Будинку європейської історії», – йдеться у листі.

Одна з ініціаторів листа, депутат Європарламенту з питань права та справедливості Ізабела Клок заявила, що, на її думку, об’єкти релігійної культури заслуговують на особливу повагу і не повинні використовуватися без обмежень у комерційних, соціальних чи політичних цілях. Також вона додала, що використання образу Діви Марії для просування кампанії ЛГБТ є порушенням «фундаментального принципу взаємоповаги, на який має право кожен віруючий».

Будинок європейської історії — це музей у Брюсселі, заснований Європейським парламентом, який був відкритий 6 травня 2017 року. Його мета — сприяти кращому розумінню європейської історії та європейської інтеграції. Саме тому польський євродепутат Клок пояснила, що така ікона не відображає Європу і в музеї її не повинно бути.

Європа та світ
Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial