Митрополит Павел прокоментував зміни до Статуту УПЦ

Митрополит Павел прокоментував зміни до Статуту УПЦ

Намісник Києво-Печерської Лаври УПЦ митрополит Павло прокоментував зміни статуту Української Православної Церкви, які були ухвалені наприкінці травня та підтвердили її фактичний статус, повідомляє Главком.

 «Ми ніколи не належали Московській Церкві. Московська Церква почала своє існування від нас. Ми окрема Церква, яка поминає свого настоятеля – митрополита Онуфрія. Вона є незалежною та не підпорядковується Московському Патріархату», – зазначив митрополит.

Намісник Лаври також нагадав, що українська мова або будь-які інші мови не заборонена, але особисто він краще сприймає церковнослов’янську, а не українську мову під час богослужінь.

«Християни не мають заважати один одному. Ми не знаємо, що буде завтра і виступаємо за єдність України. Ми маємо об’єднатися за відродження нашої незалежності та нашої ідентичності», – йдеться у виступі митрополита Павла.

«Священник не має національності, так само як Христос. Церква не має приналежності. Вона знаходиться в Україні, значить вона українська. Вона знаходиться в Росії – вона російська. Не може бути декілька паралельних церков на одній землі», – пояснив ієрарх УПЦ.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial