Як молитися сучасним християнам, якщо для молитви бракує часу, – Предстоятель

Як молитися сучасним християнам, якщо для молитви бракує часу, – Предстоятель

Блаженніший Митрополит Онуфрій, звертаючись до пастви в День Святої Трійці з проповіддю, підкреслив, що християнин повинен піклуватися про те, щоб його думки завжди були добрими: «для цього треба читати Святе Письмо, творіння святих отців та молитися, наповнюючи себе святими словами», передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель пояснив, як молитися сучасним християнам, якщо для молитви бракує часу і не завжди вдається встати на молитовне правило вранці та ввечері.

У такому випадку, сказав він, «не чекаючи, коли знайдеться вільна година і ми станемо на молитву – цього може не статися довгий час, ми повинні молитися короткими молитвами: або «Господи помилуй» – от іде людина: «Господи, помилуй грішного», «Пресвята Богородице, спаси мене грішного», «Господи Іісусе Христе, Сину Божий, помилуй грішного»…».

Його Блаженство підкреслив, що саме до таких молитов потрібно «прив’язувати свій розум».

«Тоді ті думки, які будуть від нас народжуватись, будуть корисні й для інших людей, і корисними для нас самих. Вони будуть робити нас здатними вміщати в собі дивну Божу благодать, благодать Святого Духа, яка людину освячує, яка людину укріплює і допомагає їй достойно жити на землі й бути спасенним на Небі у Христі Іісусі, Господі нашому», — зазначив Архіпастир.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial