Disney відзначив «місяць гордості ЛГБТ» гей-вечірками у дитячих парках

Disney відзначив «місяць гордості ЛГБТ» гей-вечірками у дитячих парках

У Діснейленді під час “місяця гордості” влаштовують заходи для ЛГБТ-спільноти. Фото: nytimes.com
У рамках місячника підтримки ЛГБТ у Діснейленді пройшли «парад гордості» та вечірки для осіб нетрадиційної орієнтації.

10 червня 2022 року в аквапарку Walt Disney World неподалік Орландо, штат Флорида, пройшла закрита гей-вечірка тільки для дорослих, повідомила The New York Times.

У США на території Діснейлендів та в довколишніх готелях протягом чотирьох днів проходять так звані Gay Days («дні геїв і лесбіянок»), які залучають десятки тисяч представників ЛГБТ-відвідувачів кожен червень. У ці дні в парках розваг проводяться заходи для дорослих – вечірки біля басейну, танцювальні вечори та дрег-шоу.

Хоча Disney офіційно не спонсорує Gay Days, в Діснеленд під час «місяця гордості» продається безліч райдужних товарів. “Всі актори Діснея вітали нас і бажали щасливого Прайда”, – поділилася враженнями одна з учасниць заходу.

«Парк прикрашають десятки банерів „Поділись своєю гордістю”. Цього року Disney вперше жертвує весь прибуток від продажу товарів Pride організаціям, які підтримують ЛГБТ-молодь», – пише The New York Times.

У ті ж дні в паризькому Діснейленді провели парад гордості без вікових обмежень. Герої діснеївських мультфільмів пройшли парадом у райдужному вбранні та з прапорцями, разом з ними танцювали представники ЛГБТ.

Нагадаємо, що у березні корпорація Disney пообіцяла довести кількість ЛГБТ-персонажів у своїх фільмах до 50% після того, як губернатор Флориди Рон Де Сантіс підписав закон, що обмежує ЛГБТ-пропаганду. За це корпорацію позбавили податкових пільг.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial