Урядом Великобританії заблокована спроба ввести уроки атеїзму

Урядом Великобританії заблокована спроба ввести уроки атеїзму

У Палаті лордів баронеса Мічер та інші внесли поправки до законопроекту про школи, які вимагають від неконфесійних навчальних закладів перейменувати уроки “Релігійної освіти” на “Релігія та світогляд” і включити атеїстичне вчення.

Вони також вимагали від релігійних шкіл надавати уроки атеїзму для учнів, батьки яких відмовилися від релігійного вчення.

Ще одна поправка, скасувала б вимогу до релігійних шкіл проводити щоденний акт колективного богослужіння і замінила його вимогою щодо “інклюзивних” нерелігійних зібрань.

Релігійні навчальні заклади повинні були б надати нерелігійну альтернативу студентам, батьки яких не хочуть, щоб їх дитина відвідувала релігійні зібрання.

Атеїсти також запропонували скасувати формулювання в чинному законодавстві, яке надає релігійним школам свободу призначати та приймати співробітників, чиї релігійні переконання співпадають із етосом школи.

Цей крок не дозволив би християнським школам вимагати від вчителів бути християнами і жити послідовно зі своєю професією.

Проти цих поправок виступила колишня вчителька англійської мови Баронеса Фокс, що на її думку, ці поправки “презентуви ли б світську версію релігії з пропагандою цінностей, які для мене неприйнятні”.

Вона пояснила, що, хоча сама вона невіруюча, вона відчуває, що “у нас є проблема релігійної неграмотності в країні”.

Адміністратор освіти з Християнського інституту Даніела Мартінес сказала: «Це правильно, що уряд відкидає спроби секуляризації шкіл. Баронеса Фокс має рацію у своїх твердженнях, що в цій країні існує проблема релігійної безграмотності, і спотворення того малого релігійного вчення яке зараз залишилось лише посилить її.

«Деякі з цих поправок, здається, спрямовані на те, щоб підірвати вийнятковість релігійних шкіл – те за що батьки їх так цінують, вибираючи школи в яких закладена християнська основа».

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial