Монахи врятували від пожежі житлові будинки в с. Маринівка

Монахи врятували від пожежі житлові будинки в с. Маринівка

Пожежна машина Покровського скиту с. Маринівка Біляївського району Одеської області першою прийшла на допомогу місцевим жителям, будинки яких опинилися в охопленій вогнем зоні, пише «Правлайф».

«Через необережне поводження з вогнем у селі загорівся сухостій, сильний вітер розігнав полум’я і вогонь у щільну підійшов до трьох житлових будинків на березі лиману в селі Маринівка. Місцеві мешканці одразу ж зателефонували до ДСНС та звернулися до Покровського скиту до скитоначальника архімандрита Мелетія, який разом із братією одразу ж виїхав на пожежу на монастирській пожежній машині», – йдеться у повідомленні.

До прибуття рятувальників ДСНС, які територіально розташовані в Одесі, ченці разом із місцевими жителями локалізували пожежу та зупинили поширення вогню на житлові споруди. Пожежні розрахунки, що прибули через деякий час, одразу приступили до гасіння пожежі й успішно її ліквідували.

«Якби не своєчасна допомога монастирської пожежної команди та пожежного автомобіля, то наслідки пожежі були б набагато страшнішими», – передає прес-служба слова співробітників ДСНС.

Нагадаємо, підстанцію Екстреної медичної допомоги Центру медицини і катастроф Одеського регіону було відкрито в Покровському скиту с. Маринівка у жовтні 2020 року. Автомобіль «швидкої допомоги» та пожежну машину придбані коштом митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела за підтримки Благодійного фонду Олександра Едельмана «Покров і Милосердя». Пожежна команда Покровського скиту вже неодноразово приходила на допомогу мешканцям навколишніх сіл, куди через віддаленість розрахунки ДСНС не можуть прибути оперативно.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial