Що має стати основою нашого життя?

Що має стати основою нашого життя?

Основою життя українців має стати Євангеліє, а розповіді про «звичаї» на «Івана Купалу» мають так і залишитись просто оповіданнями.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це єпископ Віктор (Коцаба) написав у своєму телеграмі.

«Якщо людина втрачає віру в істинного Бога, вона починає вірити у будь-що. При цьому, як не дивно, жодного значення не має освіта людини. І буває так, що люди, які вважають себе розумними та освіченими, вірять чи довіряють диким і неможливим речам.

Наприклад, все частіше в мережі Інтернет або з екрану телевізора чуємо про якісь «поганські традиції» українського народу та необхідність відродження їх. З нізвідки з’явилися «звичаї» на «Івана Купала», з усіх боків заговорили про «давню українську віру», про «віру предків» тощо», – сказав єпископ Віктор.

Владика звернув увагу, що віра наших предків, завдяки якій вони стали українцями, створили свою державу, свою культуру та мистецтво – це віра Православна.

«Києво-Печерська лавра, Софійський собор, Апостол та Псалтир Іоанна Федорова, «Щедрик» Леонтовича, «Тарас Бульба» Гоголя, «Кобзар» Шевченка – все те, чим по праву пишається український народ, – створено під впливом Православ’я. Не було б Православ’я – не було б і нас», – зазначив ієрарх УПЦ.

Архієрей вважає, що якщо й треба щось сьогодні відроджувати в Україні, то це православна віра.

«Наш народ, як ніколи, потребує освіти. Ми, як люди Церкви, просто зобов’язані зробити все, щоб основою життя українців стало Євангеліє, а розповіді про «звичаї» на «Івана Купалу» так і залишилися просто оповіданнями», – пояснив він.

На завершення єпископ Віктор нагадав, що наші предки мали один звичай – зберігати віру Православну, і заради цього «звичаю» вони часто віддавали життя.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial