Вагітність та вигодовування дітей. Святий Паїсій Святогорець

Вагітність та вигодовування дітей. Святий Паїсій Святогорець

Виховання дитини починається ще з вагітності. Якщо мати, яка носить в утробі, хвилюється та сумує, то зародок в її утробі теж турбується. А якщо мати молиться та живе духовно, то немовля в її утробі освячується.

Тому жінка, будучи вагітною, повинна молитися Іісусовою молитвою, читати щось з Євангелія, співати церковні піснеспіви, не турбуватися душею.

Але й близькі теж мають бути уважними, щоб не засмучувати її. У цьому випадку дитина, яка народиться, буде дитиною освяченою, і батькам не доведеться терпіти з нею труднощів – ні поки вона буде маленькою, ні коли підросте.

Потім, коли дитина народиться, мати повинна годувати її груддю — чим довше, тим краще. Материнське молоко дає дітям здоров’я. Живлячись від грудей, немовлята вбирають не тільки молоко: вони вбирають любов, ніжність, втіху, безпеку, й таким чином стають людьми з сильним характером.
Але, крім того, годування груддю допомагає й самій матері. Якщо матері не годують своїх дітей грудьми, то в організмі жінок виникають аномалії й це може призвести до раку та видалення грудей.

Колись, якщо в матері було молоко, вона могла годувати грудьми і свого малюка і сусідського. Нині ж багатьом матерям важко погодувати грудьми навіть своїх дітей. Мати, яка ледарює і не годує дитину грудьми, передає “мікроби” неробства і ледарства й своїй дитині.

Раніше на банках зі згущеним молоком була намальована мама, що тримає в обіймах малюка, а зараз на банках зі згущеним молоком намальована “мама”, що тримає в руках квіточки!

Мами не годують дітей грудьми, і тому діти виростають без втіхи. Банка з молоком корови. Малята смокчуть соску, одягнену на “крижану”, скляну пляшку, і їхнє серце також леденіє. А потім, підростаючи, вони так само шукають втіху у пляшці — у шинках.

Щоб забути свою душевну тривогу, вони починають пити та стають алкоголіками. Якщо діти самі не отримають ніжності, то їм не вистачить її, щоб передати її своїм дітям. Так одне тягне за собою інше. А потім приходять матері та починають просити: “Помолися, отче! Я втрачаю свою дитину”.

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial