Новий православний майданчик створили у Мережі для молоді

Новий православний майданчик створили у Мережі  для молоді

Проект «The pop» для обговорення та православного читання й перегляду популярних книг та фільмів стартував у  Instagram.

Автори проекту – заступник голови Синодального відділу УПЦ у справах молоді, незмінний ведучий «іонинської молодіжки» архімандрит Іоасаф (Перетятько) та керівник відділу у справах молоді Кам’янської єпархії протоієрей Олександр Князюк.

Разом вони вже провели три відеоефіри, в яких обговорювали книгу Марії Кореллі «Скорбота сатани», фільми «Соляріс» та «Чужі».

Спільно з авторами проекту можна по-новому побачити відомі фільми та знайти в них паралелі з нашим життям, а також отримати рекомендації для читання книг.

Крім того, на сторінці «The pop» публікуються як цитати з книг письменників-класиків, так і фрази з екшенів, які часто «пролітають повз» глядачів, але насправді містять глибокі смисли. Будучи «вийнятими» із загального контексту фільму, вони можуть змусити людину задуматися про своє життя.

Далі більше.

Серед рубрик проекту: «Ефіри» (записи відеоефірів від авторів проекту), «Кіно», «Жиза» (цитати та фото, надіслані передплатниками), «Книги», «Музика».

Слоган сторінки: «Бога в людині не вбити».

Пости проекту дублюються в однойменному каналі в Telegram.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial