Клірика ПЦУ суд визнав винним у колабораційній діяльності

Клірика ПЦУ суд визнав винним у колабораційній діяльності

Оболонський районний суд міста Києва визнав винним у колабораційній діяльності Олексія Широкова, клірика храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Черкаської єпархії ПЦУ, повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 20 червня.

“У січні-квітні 2022 року він у соцмережі «Однокласники» розміщував фото та відео, що виправдовують та визнають правомірною збройну агресію Російської Федерації проти України, символіку комуністичного тоталітарного режиму, символіку та агітаційні матеріали невизнаних, так званих, Луганської та Донецької народних армії та влади РФ на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, Широков взяв участь у створенні відеоматеріалу на захист озброєної агресії Росії”, – пише сайт.

Дії чоловіка кваліфікували за ч. 1 ст. 111-1 КК (колбораціонізм) як публічне заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України та публічні заклики до підтримки рішень та дій держави-агресора.

Як повідомляється, після 24 лютого 2022 року з активізацією військових дій священник поширив відео з погрозами та попередженнями про непереможність російської армії, наявність у Росії можливостей та необхідних засобів для ведення ще більш агресивних військових дій і швидкого захоплення окремих українських територій, спонукання задуматися про неминучість поразки України у війні.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial