Найпоширеніши помилки, яких припускаються чоловіки

Найпоширеніши помилки, яких припускаються чоловіки

– Очевидно, це ті, на які й скаржаться їхні дружини: п’ють, зраджують, мають інші порочні залежності, не допомагають із дітьми та по господарству – це також гріх ліні.

Одружившись, подружжя має максимально боротися з пристрастями – на них набагато більше відповідальності, ніж на самотніх людях, від них на 90% залежить, ким виростуть їхні діти, ким вони їх виховають.

Дружини менш схильні до пороків (хоча вони є і в них), бо чоловік, як сильніший, відповідальніший, піддається нападам бісів у 7 разів більше. Згадайте, що Єві вистачило лише одного біса, щоб вона впала в гріх. Саме з неї сатана і почав губити людей, бо знав, що Адама так просто не зламати. Тому дружинам не варто звеличуватися своєю моральною силою перед недолугим чоловіком – біси нападають на нього набагато сильніше.

Не треба дружині намагатися тягнути чоловіка до храму силоміць. Він сам захоче і піде, якщо будете його вмовляти зі смиренням і любов’ю. Такі випадки були, як і такі історії, коли чоловік кидав пити або зраджувати через молитви їхніх віруючих дружин. Якщо ж зневажатимете чоловіків, то не тільки згрішите проти Святого Писання, що вчить шанувати чоловіка, але й сама подібна гординя – зло, гріх, а покарання за гординю – падіння.

І дружина може впасти в ті ж самі пристрасті, тим більше, що багато з них з почуття помсти йдуть і самі зраджують невірним чоловікам. Таким вчинком вони повністю перекреслюють те, що залишалося від шлюбу. Звичайно і дружина повинна берегти себе пристрастей, як і чоловік, навіть більше, бо діти в основному з матері беруть приклад. Яка мати – такі й діти зазвичай.

Священник Сергій Ширапов

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial