В УПЦ розповіли про чудотворну ікону Богородиці на Рівненщині, від якої відбуваються зцілення

В УПЦ розповіли про чудотворну ікону Богородиці на Рівненщині, від якої відбуваються зцілення

На Рівненщині у скиту святої праведної Анни в Онишківцях відбуваються зцілення від Тихвінської ікони Пресвятої Богородиці.

Чудотворна ікона в Онишківцях – подарунок преподобного Амфілохія Почаєвського.

До обителі стару ікону Тихвінської Божої Матері передала бабуся Марія із хутора Олексюки Тернопільської області.

«Ікона дуже пам’ятна, бо це подарунок преподобного Амфілохія Почаївського бабусі Марії. Ікона була чорна, але одного разу бабуся побачила іскри та світло, що йшли від ікони, так старенька літографія почала оновлюватись», – розповіла старша сестра Рахіль (Гаврилюк).

Бабуся Марія поклала ікону на стіл, обклала квітами, вишитими рушниками та почала молитися щодня. Потім до ікони почали приходити люди та молитися.

«Перше диво через молитви до Тихвінської ікони Божої Матері сталося в однієї дівчини, яка мала вийти заміж. Дівчина прийшла до бабусі й розповіла про своє лихо, у неї на руках було багато бородавок, дівчина хвилювалася, що навіть обручку не зможе одягнути. Бабуся Марія сказала – помолись іконі. Дівчина помолилася, а на ранок на руці не побачила жодної бородавки», – продовжила сестра Рахіль.

Коли бабусі Марії було 90 років, і вона відчула, що незабаром помре, покликала сестер зі скиту святої праведної Анни та передала ікону до обителі.

Зазначається, що відтоді Тихвінська ікона оновилася ще більше, до неї, за розповідями сестер, приходять багато людей з різними проблемами, Божа Мати допомагає кожному.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial