Єпископ УПЦ нагадав про неприпустимість легалізації одностатевих шлюбів в Україні

Єпископ УПЦ нагадав про неприпустимість легалізації одностатевих шлюбів в Україні


Українська Православна Церква неодноразово наголошувала на неприпустимості, недоцільності та неможливості для українського народу всіх «цінностей», які пропагують прихильники ЛГБТ-спільнот.
Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це єпископ Віктор (Коцаба) написав у своєму телеграмі.
«Знову у публічному просторі випливла тема, яка однозначно внесе розкол в українське суспільство.

Кілька днів тому на сайті Президента України з’явилася петиція щодо легалізації одностатевих шлюбів, яка менш ніж за тиждень набрала необхідну для розгляду главою Держави кількість голосів – понад 25 тисяч», – сказав єпископ Віктор.
Владика вважає, що в умовах війни в країні ймовірність ухвалення цього документа на законодавчому рівні невелика.
«Однак постійні спроби нагадування про себе з боку представників ЛГБТ-спільноти та їхніх симпатиків покликані поступово змінювати свідомість українців щодо сприйняття речей, чужих та неприйнятних для наших громадян.

Розрахунок тут простий: через повторення певних наративів притупити негативну реакцію та створити ілюзію нормальності відповідного явища, яке ще вчора нормальним не було», – пояснив він.
Архієрей нагадав, що Українська Православна Церква, як й інші церкви та релігійні організації України, неодноразово наголошували на неприпустимості, недоцільності та неможливості для українського народу всіх «цінностей», які пропагують прихильники ЛГБТ-спільнот.
«Під виглядом гендера чи толерантності нам намагаються нав’язати норми моралі та поведінки, які суперечать християнському вченню та призводять до серйозних світоглядних проблем у суспільстві.

Україна та український народ потребують єдності, якої можна досягти лише на основі спільних споконвічних традиційних цінностей для нашого суспільства», – зазначив ієрарх УПЦ.
На завершення єпископ Віктор зазначив, що треба робити все можливе і неможливе, щоб не гнівити Бога, бо війну розв’язують ушкоджені гріхом люди, а мир та припинення кровопролиття дарує лише Господь. 

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial